Timi Metal

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: Autostrada Tetovë – Gostivar
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7393 км
  • Lokacioni: Pas rampës me pagesë Tetovë-Gostivar

  • Telefon 2: 070 263621
  • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , Sh - D nga 08:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1500887103_99.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kompania TIMIMETAL merret me ndërtimin e objekteve nga konstruksione çeliku dhe punimin e çative prej llamarine në konstruksione metalike dhe druri. Kompania gjithashtu merret me përpunimin e llamarinës dhe prodhimin e të gjithë elementëve të nevojshëm për prodhimin e sistemeve të ulluqeve dhe çative prej llamarine.

Duke ndjekur tendencat e reja në ndërtim, u specializuam edhe në prodhimin e fasadave të llamarinës së plastifikuar, si dhe në ndërtimin e objekteve me panele llamarine dhe shkumë izolues. Specialiteti ynë për të cilin jemi të njohur në treg janë gardhet prej çeliku dhe dyert e portat e hyrjes.

SHËRBIMET
» Prodhimi i bravave, gardheve prej alumini
» Tregti me llamarinë, përpunim dhe prodhim prodhimesh llamarine dhe ulluqe
» Fasadë prej llamarine të plastifikuar
» Panele sanduiç llamarine
» Përpunim llamarine
» Forma çatie me falc
» Përthyerje llamarine
» Prodhimi i dyerve
» Prodhimi i gardheve prej çeliku
» Llamarinë e sheshtë
» Kazanë
» Pjesë për konstruksione
» Grepa për ulluqe vertikale
» Grepa për ulluqe horizontale
» Llamarinë e dhëmbëzuar TR 30
» Elemente shtesë për ulluqe
» Ulluqe vertikale dhe horizontale
» Mbrojtës nga bora

Na kontaktoni në tel 070 209553 ose na vizitoni në zyrën tonë pas pagesës rrugore, Tetovë-Gostivar.

më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Sheet metal processing

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Roof forms with falz

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Distortion of sheet metal

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Entrance doors

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Steel fences

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Tin sheet

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Kettle

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Components for constructions

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Hooks for vertical gutters

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Hooks for horizontal gutters

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Ribbed tin sheet TR 30

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Snow protectors


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj