Тим


  • Адреса: бул.Кочо Рацин 17
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км

  • Факс: 02 3115058
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Тим е друштво со градежништво кое е познато по својот висок квалитет на работа и услуги од градежниот сектор.

Тим друштво за градежништво ви нуди квалитетна градба по светски стандарди. Идеален простор за домување за Вас и Вашите најблиски. Станови со идеална квадратура во Центарот на градот, но далеку од градската гужва. Деловни простории идеални за сите да го видат Вашиот бизнис.

Нов ексклузивен и модерен станбен комплекс. Во скопски Капиштец, под падините на Водно, удобни станови за Вас и Вашето семејство. Со планински поглед и светски стандарди во градењето, овој комплекс е почеток на Вашето урбано живеење во метрополата.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи