The Harph-Irish pub


 • Adresa: Kej Boris Kidriç 15
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingTransport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhurAdaptuar për duhanpirës

  Get kafe


  • Adresa: 23 Tetori 1-a lok.6 (Vlladimir Komarov)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км
  • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

  Ushqimi dhe kafja më e mirë në qytet!

  ParkingTransport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhurAdaptuar për duhanpirës

  Get kafe


  • Adresa: Hristo Tatarçev 69 (Sava Kovaçeviq)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

  Get Cafe & Lounge bar është vendi i përsosur për të gjetur ushqim cilësor, të përgatitur me përbërës të freskët nga mjeshtrat me shumë vite përvojë.

  Atva


  • Adresa: Bul.Çlirimi 16
  • Vendi: Kërçovë
  • Distanca: ≈7423 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00 • D nga 10:00 deri më 00:00

  Atva Kitchen Bar


  • Adresa: Rr.Magjistrale Kërçovë-Ohër
  • Vendi: Kërçovë

  Опремен во ултра модерен стил, следејќи ги најновите трендови во ентериерното уредување. Главна цел е комбинација на прекрасна природа, надополнета во современ уникатен простор за максимално уживање на посетителите.

  Mapa

  Рамката на прогресивниот данок поставена на 1.500 евра удира и по најдобрите странски експерти кои многу тешко можеме да ги обезбедиме, а во делот на ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Заев и Владата во заминување ја распродаваат државата, овој пат стигнаа и до новиот бонбона бизнис продажба на Тиквешко езеро. Бонбона бизнисот со продажба на ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj