The blue fawn amstaff kenell Skopje


 • Vendi: Shkup


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1592830262_79.jpg?t=true&w=300&h=300


  Foto dhe video galeri

  Prodhuesi i qenve të racave Blue Fawn Amstaff Kenell Shkup Amstaff

  Le ta prezantojmë veten

  Ne kemi rritur qen për më shumë se 3 dekada që nga vitet 1990. Ne kemi pasur mostra shtesë që aktualisht janë në të gjithë ish-Jugosllavinë dhe Evropën

  Aktualisht po i shumojmë Terriers Stafford Amerikan. Ne posedojmë mostra shtesë dhe një model të përsosur. Të gjithë qenët janë kampionë në klasën e tyre, siç dëshmohet nga numri i madh i titujve të fituar.

  Të gjitha mostrat janë copëtuar, pasaportuar dhe vaksinuar siç duhet me të gjitha vaksinat. Keni kujdes të vazhdueshëm veterinar.

  Pas shumë vitesh edukate, stërvitje dhe shfaqje qensh, kemi hapur Pet Shop.

  Ne vendosëm përvojën tonë shumë vjeçare në shërbim të klientëve tanë dhe pronarëve të ardhshëm të kafshëve shtëpiake. Ndihmoni ata që janë të interesuar për të rritur kafshët shtëpiake duke blerë ushqime shtesë, shtesa dhe këshilla për mbajtjen dhe rritjen e kafshëve shtëpiake.

  Ne jemi në dispozicionin tuaj.
  Mësoni për gjithçka që ju nevojitet dhe na kontaktoni në:

  077 631 732
  email: belcev@gmail.com
  frosstinvestfroup@gmail.com
  www.frosstpetshom.com
  më shumë

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj