Tetnet Pro


  • Adresa: Jane Sandanski 112
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7393 км
  • Lokacioni: Shtepia e re e mallrave (Interpromet)-perdhese perballi Qendres se Re Tregtare

  • Telefon 2: 078 333333
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00Foto dhe video galeri

Tetnet Pro Computers është kompani e themeluar në 01.03.2000. Selija e saj gjendet në Tetovë.

Aktivitet kryesorë është shitja e IT produkteve, servisimi, montimi dhe mirëmbajtja e video mbikqyrjes, montimi dhe mirëmbajtja e rrjetave, krijim dhe shitje e softverëve tonë aplikativ.

Prej IT pajisjeve, I kemi të gjitha produktet, duke filluar nga: laptop dhe pajisje për laptop, kompjuter dhe pjesë për kompjuter, tablet, monitorë, projektorë, USB, memorje, etj…

Prej softverëve, product I jonë janë:

•Sotveri I rrogave
•Softveri I Dëftesave
•Zile Elektronike
•Infoboard
•Softver për Chek-in
•Softver për shitje POS
•Softver për autopjese dhe magacin
•Softver për menaxhim të Xhamive
•etj
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj