Tesima

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Orce Nikollov 190-1/4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7849 км

  • Telefon 2: 071 366021
  • Faksi: 02 3061452
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1392908007_98.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Firma TESIMA Shpk - Shkup ekzistonë teni më 15 vite, e organizuar dhe e certifikuar me standardet ISO 9001/2008.

Kompania TESIMA i kushton vëmendje të veçantë pos periudhës së shitjes, duke pasur kujdes të veçantë për funkcionimin e drejtë dhe jetëgjatësinë e makinave. Për këtë qëllim kemi të punësuar katër inxhinierë dhe teknikë, servisues të trajnuar në kompanitë amë në Itali, të pajisur me me instrumente të sofistikuara për për diagnostifikimin dhe largimin e defekteve. Përkrahë ekspertëve të vet, përdorim shërbime nga bashkëpuinëtorët e jashtëm për nevoja specifike. Montim, lëshimin në punë dhe bëjm trajnim me ekspertët tanë.


Trajnimi (edukimit) i operatorëve përfshin:

- Përshkrimi i makinave
- Mundësitë e makinerive
- Mënyra e punës
- Programimi
- Trajnim për mirëmbajtjen e makinerive
- Azhurim të parametrave
- Trajnim për operimin e sigurt


Orari i trajnimit dhe numrit të operatorëve për trajnim nuk është i kufizuar, zgjatë varësisht në përvetësimin e punës së operatorit. Gjatë kohëzgjatjes së garancisë për nevojat e kompanisë bëjmë trajnim falas të personelit të ri (operatorët).
Përkujdesja ndaj makinave është motoja jonë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj