Termo Sistem

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë

  • Adresa: Nikolla Parapunov, QT Karposh 4 1-1/13
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7848 км

  • Telefon 2: 02 3090785
  • Faksi: 02 3090775
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1634303983_57.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

TERMO SISTEM shpknjl është themeluar në vitin 2003 në Shkup si kompani, aktiviteti kryesor i së cilës është importi, tregtia, inxhinieria dhe kryerje të instalimeve në fushën e ngrohjes, hidraulikës, sistemeve solare dhe klimatizimit.

Kompania jonë Termo Sistem në tregun maqedonas është prezente me sukses për 18 vjet. Gjatë gjithë këtyre viteve vizioni ynë ishte i qartë, ne u përpoqëm të fitonim klientë të kënaqur, duke ofruar produkte cilësore dhe shërbim të shkëlqyer.
Për shkak të gamës së gjerë të produkteve nga markat e famshme botërore si Giacomini, Bosch, Daikin, Enrad, Wilo, Rothenberger, Siemens, Fondital, Varmo, Burnit, Sun System, Frabo, Radiatori 2000, Buderus dhe të tjera, ne u bëmë të njohur për cilësi të lartë dhe të fituar me shumë mirënjohje sipas standardeve më të larta botërore.

Këto 18 vjet kujdesemi për ju dhe shtëpitë tuaja, duke krijuar zgjidhje konceptuale për ngrohje, klimatizim, hidraulik dhe sisteme diellore.
Ne e matim suksesin tonë përmes kënaqësisë së klientëve tanë që i përcjellim çdo ditë me buzëqeshje në fytyrë. Krijojmë historinë tonë ndër vite, me qëllim t’u afrohemi klientëve tanë përmes aktiviteteve të ndryshme. Në punën tonë përpiqemi të integrojmë pajisjet me teknologjinë më të fundit si dhe të punojmë sipas standardeve më të larta të cilësisë.

Kemi një showroom, të pajisur me një gamë të ndryshme produktesh, me efikasitet energjetik, sisteme të reja të sofistikuara për t'iu përgjigjur çdo profili klienti.
Hapësira e re multifunksionale plotëson kërkesat e përditshme të klientëve për të gjitha sistemet e ngrohjes dhe ftohjes. Këtu ka vend për ata që kërkojnë sisteme inovative me efikasitet të lartë të energjisë dhe për klientët që organizojnë ose investojnë në ndërtesa biznesi ose banimi.

Qëllimi ynë përfundimtar është të krijojmë besimin e klientit për të investuar në produkte me cilësi të lartë që janë efikase në energji, mbrojnë mjedisin dhe janë një produkt afatgjatë për gjeneratat e ardhshme.

Puna jonë nuk ndalet këtu. Në të ardhmen ne vazhdojmë me shumë punë dhe përpjekje, për të përmbushur nevojat dhe kërkesat tuaja, për të ofruar të gjitha zgjidhjet që do të lehtësonin dhe rrisnin cilësinë e stilit tuaj të jetesës.

më shumë
Retail Price - VAT Included:3.490 MKD

Demrad панелен радијатор 600 х 400

Retail Price - VAT Included:3.230 MKD

Demrad панелен радијатор 600 х 400

Retail Price - VAT Included:2.445 MKD

Demrad панелен радијатор 600 х 400

Retail Price - VAT Included:39.820 MKD

Електричен котел 24 kW

Retail Price - VAT Included:42.900 MKD

Електричен котел 24 kW

Retail Price - VAT Included:43.680 MKD

Електричен котел 24 kW

Retail Price - VAT Included:26.900 MKD

Клима уред инвертер 2,8kW SKYLINE

Retail Price - VAT Included:49.900 MKD

Клима уред инвертер 5,5kW SKYLINE

Retail Price - VAT Included:69.700 MKD

Клима инвертер Daikin Sensira FTXC/ ...

Retail Price - VAT Included:46.900 MKD

Клима инвертер Daikin Sensira FTXC/ ...

Retail Price - VAT Included:27.900 MKD

Demrad панелен радијатор 600 х 400

Retail Price - VAT Included:4.220 MKD

Demrad панелен радијатор 600 х 400

Retail Price - VAT Included:8.700 MKD

Demrad панелен радијатор 600 х 400


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj