Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Прилеп
 • Струмица
 • Велес
 • Тетово
 • Струга
 • Виница
 • Штип
 • Кавадарци
 • Кичево
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Фитнес центри
 • Аеробик и пилатес
 • Спа центри
 • Јога
 • Салони за масажа
 • Училишта За Танцување
 • Сауни
 • Спортски Центри, Објекти, Игралишта И Терени
 • Хотели
 • Спортска Исхрана
 • Салони За Убавина
 • Фризерски Салони
 • Дома Си Е Дома - Туристички Аранжмани
 • Карате - Клубови
 • Фитнес - Опрема
 • Спортска Масажа
 • Спортски Клубови, Асоцијации И Федерации
 • Козметички Салони
 • Солариуми
 • Терапевтска Масажа
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Теретани


Фитнес клуб Фит


 • Адреса: 9-ти Мај 18 лок.4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фитнес младост- Пинда


 • Адреса: 11-ти Октомври 39
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 23:00

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фитнес Инфинити


 • Адреса: Исаија Мажовски
 • Место: Скопје

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фитнес Клуб Рики


 • Адреса: бул.Македонска Косовска бригада 54
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 23:00

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фитнес Револуција


 • Адреса: Мајка Тереза 60 (Водњанска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Нед од 15:00 до 23:00

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фитнес Станица -Олимписки


 • Адреса: бул.Кочо Рацин 33
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Саб од 15:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фит лајф


 • Адреса: Невена Горгиева-Дуња 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Сре , Пет од 17:00 до 21:00 • Вто , Чет од 18:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фит оне


 • Адреса: Венијамин Мачуковски 20-3/13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фит Лајф


 • Адреса: Валандовска 13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7857 км

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фит Фемили


 • Адреса: Даме Груев 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фит 4 лајв


 • Адреса: Тодор Паница 5
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7906 км
 • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 21:00 • Саб од 16:00 до 21:00

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Флекс


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 45 1/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Форма витале фитнес


 • Адреса: Орце Николов 152
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Централ


 • Адреса: Пионерска 2
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈7931 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шампион Гладијатор


 • Адреса: Нико Нестор б.б.
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ши фитнес


 • Адреса: Захарија Шумљанска 4 (Прилепска)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00 • Саб од 14:00 до 20:00

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шкупи џим


 • Адреса: Цветан Димов 138
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 23:00

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PowerHouse Pilates


 • Адреса: Дебарца 44
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PowerHouse Pilates


 • Адреса: бул.Јане Сандански 24
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

На денешниот „Инвеститорски ден“ на Берзата склучени се вкупно 339 трансакции што е најголем број од јуни до денеска. – Вториот најголем број на трансакции на ...
сите 29 | | | веќе видена

Поради напливот на пријави за субвенционирани високоефикасни инвертер клима уреди за домаќинствата во Битола, како и повторувањето на барањата поради претходни ...
сите 30 | | | веќе видена

Помош ќе има за сите, државата е подготвена да направи се во рамки на своите финансиски капацитети да им помогне на работниците, на невработените, на ...
сите 120 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи