Радиус (100км)

 

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Терапевтска масажа
 • Физикална терапија - ординации
 • Салони за масажа
 • Спортска масажа
 • Рехабилитација - центри
 • Козметички Салони
 • Здравствени Ординации - Општи И Специјалистички (Приватни)
 • Салони За Убавина
 • Алтернативна Медицина
 • Медицина На Труд
 • Хомеопатија
 • Спа Центри
 • Компјутерска Томографија
 • Амбуланти
 • Невропсихијатрија
 • Јога
 • Ортопедија - Ординации
 • Фризерски Салони
 • Фитнес Центри
 • Маникир И Педикир
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Терапевтска масажа

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Медика Нова


 • Адреса: Димитрије Чуповски 1-а 4/3 (Вељко Влаховиќ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈661 м
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00

Промедика Медикал Центар


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј 50-1/2 п.фах 122 (М.Х.Јасмин)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈958 м
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Промедика Медикал Центар е приватна поликлиника која Ви нуди широк спектар на специјалистички услуги и професионална и квалитетна нега од дијагноза до рехабилитација во пријатен амбиент.

Нанук


 • Адреса: Орце Николов 1095
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.04 км

Физиомед


 • Адреса: Киро Крстевски Платник 11-2/8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.06 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00

Центар за природна медицина


 • Адреса: Алберт Ајнштајн 8-1/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.32 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00

Ангеловски Бошко


 • Адреса: Алберт Ајншатјн 8-1/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.32 км
 • Работно време: Пон - Пет од 17:00 до 22:00

Ласер Медика


 • Адреса: Владимир Комаров 20/4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.13 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00

Драгослав Марина


 • Адреса: бул.3-та Македонска Бригада 31-1/10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.19 км

Мапа
 

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи