Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Strumicë
 • Manastir
 • Koçanë
 • Tetovë
 • Strugë
 • Vinicë
 • Kërçovë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca për terapi fizikale
 • Masazh terapeutik
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Rehabilitim - qendra
 • Masazh - sallone
 • Sport - Masazhe Sportive
 • Logopedë
 • Mjekësia Alternative
 • Sallone Bukurie
 • Kozmetikë - Sallone
 • Tomografi Kompjuterike
 • Poliklinika
 • Akupunkturë
 • Mjekësia E Punës
 • Ordinanca Ortopedike
 • Ordinanca Kardiologjike
 • Ambulanca
 • Homeopatia
 • Fitnes - Qendra
 • Ordinanca Internistike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Terapeutë

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

Fizio medika


 • Adresa: Goce Delçev 12
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7922 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

Praktika e specializuar në mjekësinë fizike dhe rehabilitimin.

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Karas


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 46-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 17:00

"КARAS" është një qendër për terapi fizike, kinesitherapy dhe masazh.


Bliss Beauty Center & Spa


 • Adresa: Ilindeni 208
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 21:00

Pleksus duo


 • Adresa: Jane Sandanski 8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

AS Fizikus


 • Adresa: Metodija Andonov Çento 85 lok.4 (Anton Popov)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км

AkvaMarin


 • Adresa: 11 Tetori 44-2/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Aleksejov


 • Adresa: Pandil Shishkov 2-1/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

Angelovski Boshko


 • Adresa: Roza Luksemburg 16 llok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 17:00 deri më 22:00

Kategoritë:

masazh terapeutik

Atlas Centar


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 155
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00

Bimedika L


 • Adresa: Bul.ASNOM 20 (AVNOJ)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00

Davor Masazhë


 • Adresa: Vasill Gjorgov 12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00

Dolores 1


 • Adresa: Strezovë 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Dr. Bato


 • Adresa: Bul.Revolucioni i Tetorit K-5
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7863 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 18:00

Dr. Ilija Kuvenxhiev


 • Adresa: Bogomillska 85-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Mapa

Министерството за финансии е екипирано со квалитетни кадри со кои верувам дека сите од кабинетот ќе имаме одлична соработка и заедно ќе воведеме нова динамика ...
сите 11 | | | веќе видена

Здружението за промовирање на електрични возила „Електромобилност“ реагира на најавите кои доаѓаат од Владата и од министерството за економија дека данокот на ...
сите 18 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи