Teo


  • Address : Vancho Prke 12
  • Place: Strumica
  • Distance: ≈9554 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00
    Sat from 10:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Suggested results for your search terms:

6 days a weekAirconditionedCards acceptedChildren welcome

Logopedik- Jakovoska Vesna


  • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 116-1/13
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈9441 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 13:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 15:00

LOGOPEDIKA is a private practice for speech therapy which removes the irregularities in the pronunciation of sounds, stammering, improper reading and writing, dyslexia-dysgraphia, treats the underdeveloped or impaired speech and develops the speech of people with impaired hearing.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550490566_49.png?t=true&w;=300&h;=300
Map

Активностите на АГРО Синдикатот и Сојузот на синдикатите на Македонија дадоа конкретни резултати и во петокот на вработените во АД Водостопанство на РСМ во ...
сите 62 | | | веќе видена

И по три години постоење, продолжуваме да работиме како да ни е прв ден! Митра е целосно фокусирана на Вас. Секојдневно работиме целосно да одговориме на ...
сите 15 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски најави дека Владата наскоро ќе излезе со нов пакет антикризни мерки, насочени кон најранливите категории на граѓани. -Ние задутре ...
сите 97 | | | веќе видена

Државата во секое време треба да има на располагање парцели за продажба за поставување фотоволтаци на земја. Ова е само една препорака од стопанственици со ...
сите 27 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel