Tenda 4

Punojmë 6 ditë në javë


  • Telefon 2: 078 277198
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1498728511_21.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Tenda 4 është kompani që merret me punimin dhe montimin e të gjithë llojeve të:

• Tendave
• Strehëve
• Konstruksioneve metalike (me llamarinë, polikarbonat dhe leksan)
• Kangjella
• Cerada kamionësh
• Zhelatinë (pëlhurë e tejdukshme)
• Konstruksione bravash etj.

Tenda 4 në tregun maqedonas ekziston për më shumë se 20 vjet. Për komunikim më të lehtë dhe asistencë teknike, TENDA 4 përveç selisë qendrore në ndërtesën (e re) në fshatin Sedlarce e Poshtme (Tetovë) ka zhvilluar rrjetin e vet me zyra në Ohër dhe Bogdanc.

Ekipi i njerëzve të specializuar, profesionistë dhe të përkushtuar kanë për detyrë të sigurojnë produkte cilësore dhe të fitojnë konsumatorë të kënaqur. Ne mbetemi besnikë në misionin tonë për të arritur ofertën më të mirë, më cilësore dhe më të përballueshme.

Zgjedhje më e madhe dhe materiale me cilësi të lartë!
Montim falas në të gjithë Maqedoninë!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj