Tems

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: Bul.K.J.Pitu 26/2 lok.2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км

  • Telefon 2: 071 329016
  • Faksi: 02 2464500
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:00
    Sh nga 08:30 deri më 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522746435_15.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Temps është kompani aktiviteti kryesor i së cilës janë pjesët rezervë për aparate shtëpiake dhe frigoriferë.

Disponojmë me një gamë të gjerë:
• kompresorësh nga prodhues liderë botërorë,
• termostatë
• kondensatorë
• pllaka për soba me korrent
• rezistenca për soba me korrent
• termo furra
• dushe dhe lavatriçe
• pompa elektromanjetike
• lagerë dhe semeringje
• goma për dyer për lavatriçe
• brava manjetike
• tuba për lavatriçe
• freonë
• tuba bakri nga të gjithë profilet
• mbajtës dhe telekomandë për kondicionerë
• dhe shumë të tjera.

Tems eksport-import është kompani e themeluar në vitin 1995 në Shkup, Maqedoni. Ofrojmë një zgjidhje të madhe të pjesëve rezervë për frigoriferë, soba me korrent, dushe, lavatriçe, lavapjata, dhe kondicionerë. Së fundmi e zgjeruam gamën tonë të prodhimit që tani kap një numër të madhe pjesë dhe shtesa e komponentë që gjejnë përdorim të gjerë.

Kënaqësia juaj është motivimi ynë.
Ju mirëpresim të na vizitoni!
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Собен термостат

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Фреон


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj