TelKom MM

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Mihaill Çakov 4 lok.14
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км

  • Telefon 2: 070 278837
  • Faksi: 02 2775010
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568192387_93.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

ТЕЛКОМ ММ е компанија со петнаесетгодишно искуство во областа на ИТ технологијата и телекомуникациите која се појавува на домашниот и на странскиот пазар. Од своето основање па сè до денес, ТЕЛКОМ ММ континуирано работи на подобрување и проширување на портфолиото на производите кои ги нуди и секако постојано усовршување на услугата кон своите клиенти. Благодарение на бизнис принципите и политиката за квалитет на услугите кои ги нудиме, постанавме клучен фактор во IT секторот во Македонија. Нашата лојалност кон клиентите, професионализмот и континуитетот во работата се основата на нашиот успех. Целта ни е да ја надоградиме лидерската позиција на компанијата и да го продолжиме одржливиот развој, применувајќи ги најдобрите светски практики и трендови.

МИСИЈА И ВИЗИЈА

Информацијата е моќ! Нашата главна мисија е да го овозможиме протокот на информациите, и тоа за фиксна телефонија, VoIP телефонија, компјутерски мрежи, видео надзор, домофонија, видеофонија, контрола на пристап и евиденција на работно време.

Нудиме целосно проектирање, изведба, монтажа, и сервис во секој домен на модерната технологија. Потребите на клиентите и нивното задоволство се секогаш наш прв приоритет!

Услуги

Позади себе имаме многу изведени проекти, решенија, имплементации, сервис и изведба на следниве системи:

-Сервер соби
-Телефонски централи
-Бакарна и оптичка мрежа
-Телекомуникациски системи за големи и мали корисници
-Алармни системи
-Против пожарни системи
-Видео надзор
-Контрола на пристап
-Сервисирање на компјутери
-Фотокопири и печатари

Нашата цел

Нашиот тим стреми кон професионалност, целосно разбирање на нај новата технологија, и потребите за успех на модерните претпријатиа.

Нашиот тим се состои од млади, квалификувани и обучени кадри кои секогаш се спремни да одговорат на било какви проблеми и предизвици.

Добро мотивирани и секогаш расположени за работа.

За нашата услуга и квалитет не зборуваме ние, туку нашите корисници.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj