Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Telefona celularë - riparime
 • Telefona celularë dhe aksesorë - shitore
 • Telefona celularë - zile, logo dhe tekste
 • Telekomunikacion - shërbime
 • Internet - shërbime
 • Kompjutera - Pajisje Dhe Harduare - Tregti
 • Telekomunikacion - Pajisje
 • Video Mbikqyrje Dhe Sisteme Për Qasje Të Kufizuar
 • Kompjutera - Pajisje Dhe Riparime
 • Telekomunikacion - Zgjidhje
 • Këshillim Për Sisteme Për Cilësi (Iso)
 • Kompjutera - Rrjete Kompjuterike - Dizajn Dhe Instalim
 • Fotokopje Dhe Shërbime
 • Kompjutera - Softuer Kompjuterik - Tregti
 • Kompjutera - Sisteme Kompjuterike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Telefona celularë - riparime në Shkup

Like Mobil/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonski Telekom AD - Skopje


 • Adresa: Kej 13 Nëntori Centar, Skopje Republika Makedonija 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega mobil


 • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 18-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega mobil - me shumicë


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 29/1 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mersa Mobil


 • Adresa: Brigada e 2-të Maqedonase p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mk mobil/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobeliks premium


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 1/16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobi - gram/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobi Flash


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 79-a lok.30
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobi Kiki


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobi Land


 • Adresa: Bitpazarska 52
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 18:30 deri më 18:30 • Sh nga 18:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobi Rekord


 • Adresa: Dimitrie Cupovski 2
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobi Smart


 • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 18-b/13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobi bup


 • Adresa: Fronti Popullor, QT Beverli Hills 19-a lok.5-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobi star


 • Adresa: Isaija Mazhovski 44 lok.10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10680 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobi-In


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 28-A
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobiklinik plus


 • Adresa: Mile Pop Jordanov 37-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 20 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 175 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj