Tekno Term

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Sedek Kostoski p.n.
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈7402 км

  • Telefon 2: 070 702820
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569569130_4.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania Tekno term në treg njihet si një kontraktues për sistemet për ngrohje, hidraulik, kanalizim, klimatizim, sisteme diellore me cilësi të lartë. Uniterm kryen dhe instalim të fshesave me korrent qendrore, të cilat janë një risi në tregun maqedonas.

Kompania është distributor i materialeve dhe elementeve (fiting dhe tuba) për fsheha qendrore me korrent nga kompania zvicerane ProfiVac, si dhe për integrim të kazanëve WC nga VIEGA Germany.

Garanci për cilësinë e punës që kryejmë është ndjekja e vazhdueshme e trendëve të modës dhe arritjet botërore në këtë fushë, cilësinë e lartë të materialeve dhe elementeve që integrojmë dhe profesionalizmin e lartë të ekipit tonë që kryen këto sisteme, për të cilat ka përvojë të gjerë .
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Central vacuum cleaner ProfiVac


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj