Tehnotrans

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Kiro Gligorov 13
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 02 2402878
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1570089578_75.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Rrënjët e kompanisë sonë fillojnë në vitin 2010 me qëllimin dhe idenë e vetme për t'u ofruar klientëve tanë transport të shpejtë, efikas dhe të besueshëm në terrenin vendor dhe ndërkombëtar.

Përveç biznesit kryesor të kompanisë, Transport ndërkombëtar dhe vendas, me kalimin e viteve aktivitetet dhe shërbimet tona janë zgjeruar në fushat e mëposhtme:

* zgjidhje të plotë logjistike;
* ruajtja e mallrave;
* dërgim i dërgesave në destinacionin përfundimtar;
* outsorting i veprimtarive të shpërndarjes sipas emrit dhe për llogari të klientëve tanë;
* shërbime të shpërndarjes dhe këshillimit në tregtinë ndërkombëtare që përfshijnë komunikim me furnitorët nga jashtë;
* transport kolektiv, ngarkim i plotë, shpërndarje dhe logjistikë e përgjithshme;
Në çdo kohë, ne gjejmë zgjidhjet më të përshtatshme për nevojat tuaja të transportit dhe logjistikës, duke u kujdesur për optimizmin e kostos totale, dhe paralelisht me këtë ju mundësojmë një shërbim të besueshëm dhe të shpejtë, të përshtatur për kërkesat tuaja individuale me çmime jashtëzakonisht konkurruese.

Ne ofrojmë depozitim të dërgesave në depot në të gjithë Evropën, si dhe në depon tonë të doganave publike në komunën e Petrovecit. Magazina jonë plotëson të gjitha standardet për ruajtjen e llojeve të ndryshme të dërgesave dhe ka një sistem të shkëlqyer sigurie dhe mbrojtjeje.

Në vitin 2013 është futur shërbimi "outsourcing" me të cilin klientëve u ofrohen aktivitete në lidhje me funksionin e shpërndarjes, siç janë:

* manipulimi i mallrave me pirun;
* kontrolli i hyrjes dhe daljes së paketimit;
* përgatitje e mallrave (picking);
* përzgjedhja e paketimit dhe kontroll i cilësisë;
* veprime të tjera që lidhen me këtë shërbim.

Për shkak të pranisë shumëvjeçare në treg, me kalimin e viteve, ne jemi rritur në një kompani me një markë dhe logo të njohur, që dallon nga kompani të tjera në ekspeditimin, transparencën e saj dhe zhvillim të shpejtë.

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj