Техномото сервис

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Скупи 39
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км
  • Локација: Злокуќани

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30
    Саб од 08:30 до 13:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Техномото сервис
Техномото сервис нуди:
• Тест при возење
• Предни амортизери
• Контрола на каросерија
• Задни амортизери
• Држачи на мотор
• Моторно масло
• Држачи на редуктор
• Филтер за масло
• Држач на менува
• Филтер за гориво
• Контрола на преден трап
• Филтер за воздух
• Серво управувач
• Предни кочници
• Ребраст ремен и затегачи
• Задни кочници
• Клима систем
• Глицерин
• Клинасти ремени
• Кочиона мрежа
• Антифриз
• Преден кардан
• Кумплунг
• Менувачко масло
• Контрола на светлини
• Масло преден диференцијал
• Притисок на гуми
• Масло заден диференцијал
• Акумулатор
• Масло во редуктор
• Клеми за акумулатор
• Дизни
• Брисачи
• Горивна мрежа
• Течност за шофершајбна
• Свеќици
• Издувен систем
• Алтернатор
• Турбо полнач

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи