Tehnoben Nova


  • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë (Mosa Pijade) p.n.
  • Vendi: Prilep
  • Distanca: ≈7475 км
  • Lokacioni: спроти Современ дом

  • Telefon 2: 048 411778
  • Faksi: 048 428326
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/4e1a31771f6fb7bfaa88a695f3f7a811.jpg?t=true&w=300&h=300


Tehnoben Nova SHPK, është kompani private e cila në tregun maqedonas ekziston prej vitit 2 000. Puna jonë shumëvjeçare flet për përvojën dhe cilësinë që posedojmë dhe e cila është implementuar në produktet tona.

Aktiviteti kryesor i Tehnoben Nova SHPK është prodhimi i kaldajave industriale për lëndë djegëse të ngurta dhe të lëngshme, kaldaja me ujë të nxehtë, pajisje nën presion, rezervuar për lëndë djegëse të lëngshme, prodhim dhe montim i tharëseve, riparim i të gjithë llojeve të kaldajave, ngrohje, klimatizim, konstruksione çeliku etj.

Tehnoben Nova SHPK ka realizuar një numër të madh referencash në Maqedoni, si dhe në Kosovë. Jemi krenarë për punën tonë të deritanishme dhe qëllimet e arritura dhe shpresojmë se me punë të përbashkët dhe bashkëpunim të ndërsjellë do të plotësojmë dëshirat dhe nevojat tuaja.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj