Tehno paver

ParkingPunojmë 6 ditë në javëDërgesë


  • Faksi: 02 2673508
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1403515978_75.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Tehno Paver është kompani që merret me:
• Prodhimin e elementëve paver
• Prodhimin e elementeve të betonit
• Prodhimin dhe transportin e betonit të gatshëm dhe hedhjen e tij me pompë

Tehno Paver prodhon beton të gatshëm, e transporton me kamionët mikser të vet dhe e hedh me pompa 24, 28, 36, 41 dhe 63 metra. Kompania ka baza betoni në Shkup dhe në Shtip. Ne gjithashtu merremi me prodhimin dhe shitjen e rërës së ndarë.

Ne kemi tre linja prodhimi:
• Linja e prodhimit - Radishanë për prodhimin e pllakave të atestuara bekaton me madhësi, forma dhe ngjyra të ndryshme, blloqe në madhësi të ndryshme, pllaka betoni, unaza, kone dhe elementë të tjerë betoni. Dërgesë e tyre me kamion dhe shkarkim.
• Linja e prodhimit - Hekuranë për prodhimin e betonit të gatshëm MB 250, MB 300, MB 400. Për nevojat tuaja, ne gjithashtu mund të prodhojmë MB 500 me teste të kontrollit të cilësisë.
• Linja e prodhimit – Hekuranë për prodhimin e rërës së ndarë. Shitja dhe transporti me kiperë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj