Tehno House

ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

 • Address : Dimo Hadzhi Dimov 24-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9441 км
 • Location: кај шампионче

 • Telephone 2: +389 70 399220
 • Fax: +389 2 2477724
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
Retail Price - VAT Included:17.999 MKD

ЦИРКУЛАРНА ПИЛА 216мм СО ЛАСЕР

Retail Price - VAT Included:15.999 MKD

СТАБИЛЕН ОТСЕКУВАЧ ЗА МЕТАЛ

Retail Price - VAT Included:12.999 MKD

СТАБИЛЕН ОТСЕКУВАЧ ЗА МЕТАЛ

Retail Price - VAT Included:11.999 MKD

ЦИРКУЛАРНА ПИЛА 216мм СО ЛАСЕР


See our products at

Suggested results for your search terms:

ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

Baukit


 • Address : bul.Aleksandar Makedonski (Edvard Kardelj) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9440 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 18:00

Baukit is a company whose main activity is trade in construction tools, scales, scaffolding and other accompanying assortment.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1603364065_67.png?t=true&w;=300&h;=300

Mikprom


 • Address : Kiro Gligorov 13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9440 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

MikProm is a company dealing with wholesale and retail trade with: grinding tools, cutting tools, hand tools for electric tools, hand tools.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620721687_21.png?t=true&w;=300&h;=300
Parking6 days a weekAirconditionedDelivery

Metalterm


 • Address : Fjodor Dostoevski 72
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9436 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:30 to 12:30

The company METALTERM is founded in 1999. The core business of our company is import and trade with materials for plumbing, heating, reinforcement for plumbing and heating, industrial installations, bathroom equipment, mineral wool, as well as a large assortment of stainless steel materials.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1684494925_21.jpg?t=true&w;=300&h;=300

Termoplam


 • Address : bul.Jane Sandanski 11/11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9441 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:30

Termoplam – A service for burners is synonym for quality, professionalism and guarantee for excellent finished project.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d75bdb4018cc99ac2998e84c7d120655.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Photo of Location
Map

Производството во текстилниот сектор е во слободен пад, оценува Ангел Димитров од Организација на работодавачи. Посочува дека приватниот сектор веќе трети ...
сите 23 | | | веќе видена

Експертот Рајнт Гроп, раководител на Институтот за економски истражувања Хале во Лајбниц (IWH) смета дека и покрај тоа што не очекува да падне бројот на ...
сите 3 | | | веќе видена

Акцијата на Комерцијална банка која и онака растеше на Македонската берза, по најновите информации дека ќе се дели историски највисока дивиденда, продолжува да ...
сите 33 | | | веќе видена

Многу трговци на мало, вклучувајќи ги H&M;, Zara, J.Crew, па дури и Amazon, почнаа да ги прилагодуваат своите политики за враќање, наведувајќи ги пониските ...
сите 2 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel