Техно Генекс

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: Перо Наков 144, магацин на Караорман
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7856 км
 • Локација: Веднаш до трета капија на Металски завод во Караорман

 • Телефон 2: 02 2520176
 • Факс: 02 2520175
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00
  Саб од 09:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
50%заштеда
Цена со ДДВ:15.000 ден.7.500 ден.

Електричен чистач на снег VILLAGER ...

33%заштеда
Цена со ДДВ:53.625 ден.35.929 ден.

Бензиски чистач на снег VILLAGER VS ...

18%заштеда
Цена со ДДВ:4.400 ден.3.600 ден.

Полнач за акумулатори VCB 18S

14%заштеда
Цена со ДДВ:7.000 ден.5.990 ден.

Тенда Панама

10%заштеда
Цена со ДДВ:4.700 ден.4.230 ден.

Електрична косилка AL-KO CLASSIC 3. ...

7%заштеда
Цена со ДДВ:13.000 ден.11.990 ден.

Лулашка Santorini

6%заштеда
Цена со ДДВ:15.280 ден.14.300 ден.

Гарнитура Veneto карирана

Цена со ДДВ:17.000 ден.

Хилта Villager VLP 1525

Цена со ДДВ:4.900 ден.

Убодна пила VLP 1110

Цена со ДДВ:7.400 ден.

Аголна брусилка VPL AG 2450 W

Цена со ДДВ:9.900 ден.

Уред за миење VHW 120

Цена со ДДВ:7.750 ден.

Уред за миење VHW 100

Цена со ДДВ:36.000 ден.

Мултифункционален чистач VSS 60


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Флуид проект


 • Адреса: бул.Србија 9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Флуид Проект ДОО е компанија во приватна сопственост, која во областа на третманот на вода за пиење и отпадна вода, заштитата на човековата околина и подводните истражувања е единствена.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433764280_4.jpg?t=true&w=300&h=300

Алекс-интернационал


 • Адреса: Никола Парапунов 3-а-38/2, ТЦ Карпош 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7848 км

СЕРВИС И ПРОДАЖБА НА КОМПРЕСОРИ И ПНЕВМАТСКИ АЛАТИ

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/0c3413aea282c17664cd96f4f4727a7e.jpg?t=true&w=300&h=300
ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

Јело-метал


 • Адреса: ул.515 бр.1, Керамидница
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30 • Саб - Нед од 07:30 до 10:30

Јело-метал е водечка компанија во Република Македонија во областа на трговијата со опрема и додатни материјали за заварување.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c032148b37cb99e5426dd62b9870b9a0.jpg?t=true&w=300&h=300
ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

ТГС Технички Гасови


 • Адреса: Ацо Шопов 80 (Пролетерска 4)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7847 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Основна дејност на ТГС “Технички Гасови” е производство и трговија со технички и медицински гасови, додека останатите активности вклучуваат транспорт, дистрибуција и продажба на медицински и технички гасови, дизајн и технички решенија,...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1401890425_53.jpg?t=true&w=300&h=300
Слика од локација
Мапа

Владата смета дека постои економска оправданост на предлогот на Стопанската комора за зголемување на акцизата на горивата. Министерката за финансии Нина ...
сите 75 | | | веќе видена

Стопнската комора на Македонија смета дека е добра идејата што здравствените власти ќе комуницираат со фирмите за тоа како да почнат постепено да го ...
сите 35 | | | веќе видена

Комерцијална банка АД Скопје ги известува своите клиенти-физички лица дека ден 09.04.2020 година во 16.00 часот заврши рокот за одбивање на Јавната понуда број ...
сите 62 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи