Техно Генекс

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: Перо Наков 144, магацин на Караорман
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7856 км
 • Локација: Веднаш до трета капија на Металски завод во Караорман

 • Телефон 2: 02 2520176
 • Факс: 02 2520175
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00
  Саб од 09:00 до 12:00Слика од локација
50%заштеда
Цена со ДДВ:15.000 ден.7.500 ден.

Електричен чистач на снег VILLAGER ...

33%заштеда
Цена со ДДВ:53.625 ден.35.929 ден.

Бензиски чистач на снег VILLAGER VS ...

18%заштеда
Цена со ДДВ:4.400 ден.3.600 ден.

Полнач за акумулатори VCB 18S

14%заштеда
Цена со ДДВ:7.000 ден.5.990 ден.

Тенда Панама

10%заштеда
Цена со ДДВ:4.700 ден.4.230 ден.

Електрична косилка AL-KO CLASSIC 3. ...

7%заштеда
Цена со ДДВ:13.000 ден.11.990 ден.

Лулашка Santorini

6%заштеда
Цена со ДДВ:15.280 ден.14.300 ден.

Гарнитура Veneto карирана

Цена со ДДВ:17.000 ден.

Хилта Villager VLP 1525

Цена со ДДВ:4.900 ден.

Убодна пила VLP 1110

Цена со ДДВ:7.400 ден.

Аголна брусилка VPL AG 2450 W

Цена со ДДВ:9.900 ден.

Уред за миење VHW 120

Цена со ДДВ:7.750 ден.

Уред за миење VHW 100

Цена со ДДВ:36.000 ден.

Мултифункционален чистач VSS 60


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Флуид проект


 • Адреса: бул.Србија 9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Флуид Проект ДОО е компанија во приватна сопственост, која во областа на третманот на вода за пиење и отпадна вода, заштитата на човековата околина и подводните истражувања е единствена.

Алекс-интернационал


 • Адреса: Никола Парапунов 3-а-38/2, ТЦ Карпош 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7848 км

СЕРВИС И ПРОДАЖБА НА КОМПРЕСОРИ И ПНЕВМАТСКИ АЛАТИ

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

Јело-метал


 • Адреса: ул.515 бр.1, Керамидница
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30 • Саб - Нед од 07:30 до 10:30

Јело-метал е водечка компанија во Република Македонија во областа на трговијата со опрема и додатни материјали за заварување.

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

ТГС Технички Гасови


 • Адреса: Ацо Шопов 80 (Пролетерска 4)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7847 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Основна дејност на ТГС “Технички Гасови” е производство и трговија со технички и медицински гасови, додека останатите активности вклучуваат транспорт, дистрибуција и продажба на медицински и технички гасови, дизајн и технички решенија,...

Слика од локација
Мапа

Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот учествува на 42-от меѓународен саем за туризам ”SAJAM TURIZMA 2020” во Белград, заедно со општините Дојран и ...
сите 38 | | | веќе видена

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 60 | | | веќе видена

Коморскиот инвестициски форум на шесте земји од Западен Балкан и Генералниот директорат за Европска соседска политика и преговори за проширување (ДГ НЕАР) ќе ...
сите 51 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи