Tehno Auto

ParkingTransport publikPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Jane Sandanski 9-A lok.16
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км
  • Lokacioni: QT Kej 13 Nëntori

  • Telefon 2: 02 2463333
  • Faksi: 02 2463333
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 13:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1458300915_62.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

TEHNO AUTO u formua më nëntor 1990 në Shkup.
Kompania disponon me zyrë të vetë, shitore, sallon ekspozues, depo dhe 3 mjete transportuese.
Veprimtaria themelore e kompanisë është shitje dhe montim i të gjithat sistemeve e ngrohjes dhe ftohjes qëndrore, ventilimi dhe klimatizimi.
TEHNO AUTO hapëron me kohën, i ndjek trendet dhe inovacionet botërore në fushën e instalimeve termike dhe gjithmonë i ofron blerësit produktet më të mira.

TEHNO AUTO gjithmonë është i gatshëm të gjejë zgjidhjen më të mirë për nevojat tuaja në fushën e ngrohjes, ftohjes, ventilimit dhe klimatizimit.

Të gjithat produktet kanë çertifikatë për cilësi të dhëna nga institucionet botërore për cilësi.

Ofrojmë sisteme për shtëpi, zyre, hotele, aeroporte, industri etj. Brendet që i ofrojmë janë:
•TermoFLUX- bojler dhe kamin me pelet, dhe dru
•Topling – boiler me pelet dhe biomasë
•Bioenergy point-pelet
•Kostopoulos – boiler i çelikut me gaz/naftë
•Radialand - boiler i çelikut me gaz/naftë
•Ecoflam – ndezës me gaz/naftë
•Ecomax – boiler i çelikut me gaz/naftë
•Fondital – radiator i aluminit
•Pekpan – radiator (panel, banjo, dekorative, vertikal)
•Eden – fenkojler (muri, kanal, kasetë)
•Rhoss – pompë e ngrohjes
•Mekar – komora klime, rekuperator
•K-Flex – izolime termike
•Valsir –tubë aluplast
•Itap – valvul, filtër, pajisje
më shumë
12%save
Retail Price - VAT Included:120.000 MKD105.600 MKD

КАМИН ПЕЧКА НА ПЕЛЕТИ ИНТЕРИО ( INT ...

12%save
Retail Price - VAT Included:141.704 MKD124.700 MKD

Pellet BOILER Pelling 25kw

12%save
Retail Price - VAT Included:182.500 MKD160.600 MKD

КАМИН ПЕЧКА НА ПЕЛЕТИ / KAMIN PECKA ...

12%save
Retail Price - VAT Included:135.100 MKD118.888 MKD

КАМИН ПЕЧКА НА ПЕЛЕТИ / KAMIN PECKA ...

12%save
Retail Price - VAT Included:115.500 MKD101.640 MKD

КАМИН ПЕЧКА НА ПЕЛЕТИ ИНТЕРИО ( INT ...

12%save
Retail Price - VAT Included:174.602 MKD153.650 MKD

Pellet BOILER Pelling 25kw

12%save
Retail Price - VAT Included:256.875 MKD226.050 MKD

Pellet BOILER Pelling 25kw

12%save
Retail Price - VAT Included:164.148 MKD144.450 MKD

Pellet BOILER Pelling 25kw

12%save
Retail Price - VAT Included:312.000 MKD274.560 MKD

Pellet BOILER Pelling 25kw

12%save
Retail Price - VAT Included:184.602 MKD162.450 MKD

Pellet BOILER Pelling 25kw

12%save
Retail Price - VAT Included:274.660 MKD241.701 MKD

AUTOMATIC PELLET BOILER THERMOFLUX ...

12%save
Retail Price - VAT Included:137.615 MKD121.101 MKD

КОТЕЛ НА ПЕЛЕТИ / KOTEL NA PELETI T ...

5%save
Retail Price - VAT Included:15.474 MKD14.700 MKD

Panel radiators PEKPAN set of 3 dim ...

5%save
Retail Price - VAT Included:9.779 MKD9.290 MKD

Panel radiators PEKPAN 600mm x ‎200 ...

5%save
Retail Price - VAT Included:6.126 MKD5.820 MKD

Panel radiators PEKPAN

5%save
Retail Price - VAT Included:5.210 MKD4.950 MKD

Panel radiators PEKPAN 600mm х 1000 ...


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj