Tehno Auto

ParkingTransport publikPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Jane Sandanski 9-A lok.16
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10686 км
  • Lokacioni: QT Kej 13 Nëntori

  • Telefon 2: 02 2463333
  • Faksi: 02 2463333
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 13:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1458300915_62.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Техно Ауто e компанија чија основна дејност е продажба, проектирање и изведување на сите видови системи од областа на климатизација, греење, ладење и вентилација.

Брендови и производи од широката палета на Техно Ауто, за кои што сме генерални застапници и кои постојано ги имаме на лагер во нашите магацини:
• TermoFLUX - котли и камини на пелети и дрва
• Topling – котли на пелети и биомаса
• Bioenergy point - пелети
• Kostopoulos – челични котли на гас/нафта
• Radialand - челични котли на гас/нафта
• Ecoflam – горилници на гас/нафта
• Ecomax – челични котли на гас/нафта
• Fondital – алуминиумски радијатори
• Pekpan – панелни радијатори
• Eden – фенкојлери (парапетни, касетни, плафонски, каналски)
• Rhoss – топлински пумпи
• Mekar – клима комори, рекуператори
• K-Flex – термо изолација (цевка и ролна)
• Valsir – алупласт цевка
• Itap – вентили, спојки, фитинзи

Целата палета на производи со кои располага Техно Ауто поседуваат сертификати за квалитет од најпрестижните европски и светски институти за испитување и потврдување на квалитетот и исправноста на производите. Производите на Техно Ауто наоѓаат примена во: домаќинствата, индустријата, помали и поголеми производствени објекти и се со различна моќност согласно Вашите потреби.

Компанијата е формирана во ноември 1990 година во Скопје. Располага со сопствен деловен простор, продавница, изложбен салон, магацин и 3 товарни возила за транспорт на производите до своите купувачи. Техно Ауто чекори со времето, ги прати светските трендови и иновации во полето на термотехничките инсталации и секогаш се труди на своите купувачи да им понуди најдобри производи од европски и светски реномирани производители. Тимот на Техно Ауто е постојано спремен да Ви излезе во пресрет, да ги сослуша Вашите потреби од областа на греење, климатизација и вентилација и да Ви понуди најдобро можно решение.

КОМПЛЕТНИ РЕШЕНИЈА ЗА ГРЕЕЊЕ, ЛАДЕЊЕ, КЛИМАТИЗАЦИЈА И ВЕНТИЛАЦИЈА НА ЕДНО МЕСТО!

За дополнителни информации контактирајте не на 070-228-600 и 02/2463333, или во нашиот салон на бул.Јане Сандански 9-А лок.16, во близина на Три Бисери. Нашиот тим ви стои на располагање.

më shumë
12%save
Retail Price - VAT Included:182.500 MKD160.600 MKD

КАМИН ПЕЧКА НА ПЕЛЕТИ / KAMIN PECKA ...

12%save
Retail Price - VAT Included:135.100 MKD118.888 MKD

КАМИН ПЕЧКА НА ПЕЛЕТИ / KAMIN PECKA ...

12%save
Retail Price - VAT Included:312.000 MKD274.560 MKD

Pellet BOILER Pelling 25kw

12%save
Retail Price - VAT Included:256.875 MKD226.050 MKD

Pellet BOILER Pelling 25kw

12%save
Retail Price - VAT Included:184.602 MKD162.450 MKD

Pellet BOILER Pelling 25kw

12%save
Retail Price - VAT Included:174.602 MKD153.650 MKD

Pellet BOILER Pelling 25kw

12%save
Retail Price - VAT Included:274.660 MKD241.701 MKD

AUTOMATIC PELLET BOILER THERMOFLUX ...

12%save
Retail Price - VAT Included:115.500 MKD101.640 MKD

КАМИН ПЕЧКА НА ПЕЛЕТИ ИНТЕРИО ( INT ...

12%save
Retail Price - VAT Included:137.615 MKD121.101 MKD

КОТЕЛ НА ПЕЛЕТИ / KOTEL NA PELETI T ...

12%save
Retail Price - VAT Included:141.704 MKD124.700 MKD

Pellet BOILER Pelling 25kw

5%save
Retail Price - VAT Included:9.779 MKD9.290 MKD

Panel radiators PEKPAN 600mm x ‎200 ...

5%save
Retail Price - VAT Included:6.126 MKD5.820 MKD

Panel radiators PEKPAN

5%save
Retail Price - VAT Included:5.210 MKD4.950 MKD

Panel radiators PEKPAN 600mm х 1000 ...

5%save
Retail Price - VAT Included:4.326 MKD4.110 MKD

Panel radiators PEKPAN

4%save
Retail Price - VAT Included:6.552 MKD6.290 MKD

Panel radiators PEKPAN 900mm х 800m ...

4%save
Retail Price - VAT Included:7.865 MKD7.550 MKD

ПАНЕЛНИ РАДИЈАТОРИ PEKPAN


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj