Техно Арт


  • Адреса: Петар Чајковски 7-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км
  • Локација: Kaj Техно Гас

  • Телефон 2: 071 373233
  • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1623240934_61.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

"ТЕХНО АРТ"е една од водечките компании во регионот која повеќе од две децении опстојува на македонскиот пазар. Стремејќи се кон квалитетна обработка и производство на метални сталажи, конструкции и полици од секаков вид, "ТЕХНО АРТ" својот старт го бележи во 1989 година кога од мала сервисна работилница покасно прераснува во компанија која има за цел да ги задоволо потребите на клиентите.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи