Техно Аларм

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Воденска 1-1/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7848 км

  • Телефон 2: 070 213053
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Фото и видео галерија

Техно Аларм
Техно-Аларм е фирма што се занимава со монтажа и сервисирање на системи за откривање на пожар и автоматско гасење на пожар, видео надзор, регистрација на работно време, контрола на пристап. Производство на ултра звучни дератизатори за заштита од стаорци и глувци (профи изведба).

За истата дејност има добиено сертификат (овластување) од Влада на Република Македонија - Дирекција за заштита и спасување под реден бр.09-009 од 15.01.2007 година, како и овластувања за монтажа и сервис на електро опрема во противексплозивна заштита.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи