Tehas tim

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 6
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км

  • Telefon 2: 075 424915
  • Faksi: 02 3171715
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1397463636_23.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

ТЕХАС ТИМ është kompani e specializuar për prodhim dhe dërgim të pajisjeve private për mbrojtje dhe uniformave të punës, me një përvojë mbi pesëmbëdhjetë vjeçare, të dëshmuar në këtë fushë.

Produktet tona garantojnë kënaqësi, komforditet dhe siguri gjatë punës, cilësi e lartë e vërtetuar me sistemin e integruar prej 31.08.2010 për menaxhim me cilësinë ISO 9001:2008.

Kompania disponon repartin e saj të prodhimit dhe personel të specializuar për punim të pajisjeve të punës me cilësi të lartë si dhe prodhime të tjera tekstili në përputhje me standardet maqedonase, normat dhe direktivat evropiane. Disponon me zyrat dhe magazinën e tyre, parkun e makinave, me të cilat garanton në kohë dhe në mënyrë të sigurt shërbim klientëve tanë, me pajisjet personale mbrojtëse.

Jemi përfaqësues dhe importues direkt të pajisjeve personale mbrojtëse nga prodhues të njohur evropianë.

Qëllimi i kompanisë është klientëve të saj t’u sigurojë pajisje mbrojtëse cilësore që do të mundësojnë mbrojtje dhe komforditet punëtorit gjatë ditës së punës. Motoja jonë është të punojmë bashkë në mënyrë të sigurt.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Masks for breathing protection

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Welding Mask

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Protection Glasses BARDEN

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Protection Glasses 4800 A

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Work clothes for security

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Single working suits TYVEK

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Rain suit NEPTUN

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Waterproof work suits KARINA

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Winter working suits KOLINS

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Aprons

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Work coats

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Medical suits and coats

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Working suits STANMORE

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Working suits REDEX

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Clog Goldenfit


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj