Techotire (Tehnoguma)

ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 139
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7860 км
  • Location: Пинтија

  • Telephone 2: +389 75 219607
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Спојки

Retail Price - VAT Included:Ask for price

О-прстени

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Гумени мембрани

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Гумени манжетни


See our products at

Suggested results for your search terms:

6 days a week

Gumaterm


  • Address : 11-ti Oktomvri 29/1 lok.5
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7852 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 15:00

Gumaterm is a company that sells micropore rubber and profiles, engineering plastics, rubber products at the most favorable prices and with the highest quality.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1560236193_75.png?t=true&w;=300&h;=300
Photo of Location
Map

Откако коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ во својата изборна програма „Платформа 1198“ најави реорганизација на министерства, во која планира да го префрли туризмот од ...
сите 5 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 68 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 27 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel