Te-Lindi Porcelanosa

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Ilindeni p.n. Brvenica
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7394 км

  • Telefon 2: 044 550347
  • Faksi: 044 550348
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00
    Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1463570975_92.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

"TE-Lindy Dooel" është një kompani private tregtare që ka qenë në tregun maqedonas që nga viti 2003 dhe prodhon pllaka qeramike dhe pajisje sanitare.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj