Те-Линди Порцеланоса

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Илинденска, патот за Брвеница б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7821 км
  • Локација: патот кон Брвеница

  • Телефон 2: 044 550347
  • Факс: 044 550348
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1463570975_92.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

"ТЕ-Линди Дооел" е приватна трговска компанија која на македонскиот пазар e од 2003 година, а произведува керамички плочки и санитарна опрема.

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи