TDM Komunikacii

Transport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Frankllin Ruzvellt 53-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км

  • Telefon 2: 075 414710
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1487238279_17.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Вистински и поинаку одлични на многу начини. Ние работиме заедно во различни медиумски средини, надминувајќи ја Божествената нејасност за маркетинг индустријата. Целосно искрено и храбро со нашите прекрасни клиенти. Ние го знаеме маркетингот во сите негови форми. Имаме работено за повеќе од сто различни брендови и клиенти во скоро секој вид на индустрија. Од осигурување до автомобилска, пијалаци и козметика, храна и телекомуникации, патни и фармацевтски, домаќинство и непрофитни индустрии. Сме биле на места познати и непознати за нас, кои не направија поцврсти, поблиски и попродуктивни.

Услуги:
• Дизајн
• Концептуализација
• Медиумска стратегија
• Социјални медиуми
• BTL и промо
• Производство
• ПР
• Дизајн на амбалажа
• Корпоративен идентитет

Рекламирање и маркетинг:
• Комуникациска стратегија
• Креативно извршување
• Медиумски инвестиции и консултации
• Односи со јавноста
• BTL - промоции и настани

Ние сме тим на искусни професионалци во сите области на маркетинг комуникациите, кои доаѓаат од големи мултинационални рекламни агенции, средни маркетинг компании и фирми за односи со јавноста. КУЛТУРАТА. Непоколебливото верување во моќта на идеите. Строгоста да се поедностави. Немилосрден нагон за одговорност. Искреност и почит во сите односи. Пред сè, смиреност, хумор и милост и се што правиме.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj