Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Taksi - kompani
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taxi në Veles

Irena 13-190/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Martin Travel


 • Adresa: Boris Trajkovski 18 (Lleninova)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pan taksi


 • Adresa: Boris Trajkovski 18 (Lleninova)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 05:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Perka 13-594


 • Adresa: Ordan Xhinot 40
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taksi Lider 13-123


 • Adresa: Allekso Demnievski p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teo Taksi


 • Adresa: 11 Tetori 26/2-12
 • Vendi: Veles

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Висината на директните странски инвестиции (ДСИ) во светот во првото полугодие се намалиле за 49 отсто, споредено со истиот период лани. Причината за тоа се ...
сите 98 | | | веќе видена

Проектот за интегриран информациски систем за управување со финансиите, којшто ќе овозможи интегрирано следење на приходите и расходите од нивното планирање до ...
сите 69 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj