Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Kavadarci
 • Strumica
 • Gostivar
 • Bitola
 • Prilep
 • Ohrid
 • Kicevo
 • Gevgelija
 • Veles
 • Kumanovo
 • Sveti Nikole
 • Kocani
 • Radovis
 • Stip
 • Struga
 • Berovo
 • Vinica
 • Probistip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Taxi services
 • Transportation services
 • Transport & transport services - individual contractors
 • Auto rental commercial (rent a car agencies)
 • Bus transportation (bus travel)
 • Travel Agents
 • Airline Ticket Agencies
 • Transportation Of Passengers - Vans And Buses
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taxi services


Buba Mara 13-530


 • Address : Krste Misirkov 26
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 05:00 to 02:00 • Fri - Sun from 00:00 to 02:00

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bubi


 • Address : Boris Kidrich 42
 • Place: Pehcevo
 • Distance: ≈7537 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 22:00

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bush 13-233


 • Address : Risto Bojmajliev, s.Negorci 6
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7548 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cager 13-686Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cager 2008 TaxiCategories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cammeo taxi


 • Address : bul.K.J.Pitu 15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cikri Trade 13-099


 • Address : 8-mi Septemvri b.b.
 • Place: Debar
 • Distance: ≈7394 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cilo


 • Address : Veljko Vlahovikj 18
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 00:00

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City taxi-sa 15-181


 • Address : Hristijan Todorovski Karposh 1-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Classic 15-167


 • Address : bul.Partizanski Odredi 171-B-1/7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Coko 75Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D`gnaCategories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dalas 13-101


 • Address : JNA 231
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7402 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dane


 • Address : Marshal Tito 15
 • Place: Valandovo
 • Distance: ≈7545 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dauti


 • Address : Mini Servisna zona, s.Radolishta b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7427 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

De Luks 15-187


 • Address : Mite Bogoevski 4/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

De Lux 13-560Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dejo-Viva taxi 13 533


 • Address : Mechkin Kamen 10-A
 • Place: Kicevo

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delce


 • Address : Sv.Spaso Radovishki 169
 • Place: Radovis
 • Distance: ≈7517 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delta 13-545


 • Address : Grigor Prlichev 26
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7505 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од задутре нема повеќе гарантирани цени на производите во маркетите. Но вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи порача дека секое нелогично ...
сите 63 | | | веќе видена

Компанијата Галеника во текот на 2023 година забележа значително проширување на портфолиото на производи, раст на бројот на меѓународни сертификати за квалитет ...
сите 29 | | | веќе видена

Пензиите од 1 март ќе се зголемат за 5%, изјави денеска министерот за труд и социјална политика, Ѓоко Велковски. -Добиени се сите податоци од статистика, веќе ...
сите 13 | | | веќе видена

На крајот на март, акционерите на ТТК банка треба да донесат неколку важи одлуки, а меѓу нив и за исплата на дивиденда, но и за зголемување на капиталот на ...
сите 48 | | | веќе видена

Работодавачите во Германија ги намалија плановите за вработување и во февруари, а можни се и отпуштања во наредните месеци, покажуваат резултатите од ...
сите 35 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel