Taverna Doci

ParkingE lejuar për kafshë përkedhësePunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

  • Adresa: rr.1559, lagja Radishan 14
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7850 км

  • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 23:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1634651967_65.jpg?t=true&w=300&h=300


Ambient i këndshëm me ushqim të shijshëm të përgatitur sipas recetave tradicionale. Restoranti ynë është një vend për t’u shoqëruar me të tjerët dhe miqtë, për t’u shoqëruar dhe shijuar natyrën. Veri vetëm 10 minuta nga qendra e Shkupit.

- festat e ditëlindjes
- festa biznesi dhe
- familjare
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj