Tas komerc

Punojmë 6 ditë në javë


  • Telefon 2: 070 210847
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00
    Sh nga 08:00 deri më 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1622100013_66.png?t=true&w=300&h=300


Тас Комерц е водечка компанија за производство на хартија за плотер во Македонија со производствени простории лоцирани во Штип. Следејќи го долгогодишното докажано присуство на македонските пазари и низ земјите во Европа , Тас Комерц успешно ги задоволува потребите на своите клиенти обезбедувајќи им навремено снабдување со висококвалитетна хартија,која што ги исполнува врвните стандарди. Освен одличниот квалитет на своите производи од хартија, Тас Комерц континуирано ја наградува довербата на своите клиенти нудејќи им широк спектар на производи што се достапни по пристапни цени и запазува кратки рокови за испорака.

Откако бевме тука за вас во изминатите 27 години, ние - овде во ТасКомрц конечно сме возбудени да го објавиме нашиот нов проект - нови простории на компанијата што се очекува да биде завршен во 2022 година.

Новиот објект нуди изглед кој што е покреативен, живописен и поудобен.

Останете во контакт и Ви благодариме за поддршката низ годините!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim



Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj