Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Кавадарци
 • Струмица
 • Гостивар
 • Битола
 • Охрид
 • Кичево
 • Гевгелија
 • Прилеп
 • Велес
 • Куманово
 • Свети Николе
 • Кочани
 • Радовиш
 • Штип
 • Струга
 • Берово
 • Виница
 • Пробиштип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Такси компании
 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Рент а кар агенции
 • Автобуски превоз
 • Туристички агенции
 • Превоз (Транспорт) И Превозни Услуги - Индивидуалци
 • Авионски Билети
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Такси компании


Алекс


 • Адреса: Доне Попов 43
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алмајоди


 • Адреса: Димо Наредникот 95
 • Место: Прилеп

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бон Тон


 • Адреса: Гоце Делчев 23
 • Место: Крива Паланка

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бојмар


 • Адреса: Вардарска 8
 • Место: Свети Николе

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вива такси


 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Денз Зт


 • Адреса: Пиринска 13
 • Место: Валандово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дејо-Вива такси 13 533


 • Адреса: Мечкин Камен 10-А
 • Место: Кичево

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Донев


 • Адреса: с.Подареш
 • Место: Радовиш

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зафиров плус


 • Адреса: Ристо Шуклев 15
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ксенија Сн-Слободан


 • Адреса: Лазар Колишевски 31
 • Место: Валандово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Леандра


 • Адреса: с.Дебреше б.б.
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Медина


 • Адреса: Ибраим Колари 10
 • Место: Дебар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Осмица - 8


 • Адреса: Прохор Пчински 5
 • Место: Тетово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ројал


 • Адреса: Св.Климент Охридски 1
 • Место: Делчево

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сиа Турс


 • Адреса: Васко Карангелески 56
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Соник


 • Адреса: Галичица 38
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стил плус


 • Адреса: Солунски Атентатори 81
 • Место: Тетово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси Бејбис


 • Адреса: Страшо Пинџур, с.Ваташа 87
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси Боби


 • Адреса: Приниска 1
 • Место: Крива Паланка

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 47 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 157 | | | веќе видена

Британија мора да излезе со нова економска стратегија за да стави крај на 15-годишниот период на опаѓање на животниот стандард и проширување на нееднаквоста, ...
сите 2 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Континуираното вложување во професионален кадар и испорачувањето на врвна услуга за клиентите се основните постулати на нашето ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи