Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Такси компании
 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Рент а кар агенции
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Такси компании во Скопје

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

АС-Вардар 15-165


 • Адреса: бул.8-ми Септември 8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Вардар 15-195


 • Адреса: Франклин Рузвелт б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км

Водно-15-191


 • Адреса: Душан Тасковиќ б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

Волт-15-174


 • Адреса: Фан Ноли 137 (Вергино)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

Гламур сити - Администрација


 • Адреса: Димитрие Чуповски 108-а (Вељко Влаховиќ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

Глобал 15-180


 • Адреса: бул.3-та Македонска Бригада 50-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км

Де Лукс-15-187


 • Адреса: Мите Богоевски 4/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7856 км

Дики плус


 • Адреса: Серава 50
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

Експрес 15196


 • Адреса: Козле 88/2 лок.7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км

Елита унион 15-164


 • Адреса: Тале Христов 1/5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

Елитте 15-169


 • Адреса: бул.АСНОМ 56
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7856 км

Еуро Такси 15-184


 • Адреса: ТЦ Живко Брајковски лам.3 лок.46
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км

Јелоу 13-223


 • Адреса: бул.Илинден 70
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Класик 15-167


 • Адреса: Ѓорче Петров 45
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7846 км

Коммак Комерц-15-193


 • Адреса: Душан Тасковиќ 24
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

Лотус Транспорт 15 157


 • Адреса: 16-та Македонска Бригада 18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км

Наше Такси 15-152


 • Адреса: Перо Наков б.б., п.фах 18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7857 км

Палас 15-166


 • Адреса: Козле 88-б/1-4/6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км

Панорама 15-199


 • Адреса: бул.В.С.Бато 11 лок.3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км

Парк


 • Адреса: Коста Новаковиќ 50/4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км

Доколку Македонија ја пропушти шансата за влез во ЕУ, земјата ќе го изгуби кредибилитетот, а со тоа и довербата и вербата во иднината. Дури една милијарда евра ...
сите 11 | | | веќе видена

Просечната плата на компјутерските програмери во јули годинава првпат ја проби бариерата од 60.000 денари. Според Државниот завод за статистика во просек тие ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи