Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Прилеп
 • Битола
 • Тетово
 • Струмица
 • Гостивар
 • Штип
 • Кавадарци
 • Велес
 • Гевгелија
 • Кочани
 • Кичево
 • Куманово
 • Охрид
 • Пробиштип
 • Струга
 • Ќустендил
 • Свети Николе
 • Берово
 • Радовиш
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Такси компании
 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Рент а кар агенции
 • Автобуски превоз
 • Автошколи
 • Туристички Агенции
 • Авионски Билети
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Такси компании


Бране-компани 15-77


 • Адреса: ул.151 бр.3
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7392 км
 • Работно време: Пон - Чет од 06:00 до 00:00 • Пет - Саб од 06:00 до 02:00

Зоки комерц


 • Адреса: В.С.Бато б.б
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7394 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 00:00

Ју-такс 15-56


 • Адреса: ЈНА 118
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км

Кенза


 • Адреса: Ѓорче Петров 31
 • Место: Тетово

Коки Такси


 • Адреса: Маршал Тито 134
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7394 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 05:00 до 02:00 • Пет - Саб од 05:00 до 03:30

Маргаритарет


 • Адреса: с.Слатино
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7394 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 16:00

Метро такси Сашо 15-11


 • Адреса: Аце Миладиновски 3
 • Место: Тетово

МСМ


 • Адреса: Киро Ристоски-Дрнц 33
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км

Сања Александар


 • Адреса: ул.101 бр.8, с.Туденце
 • Место: Тетово

Сити 15-60


 • Адреса: Иво Лола Рибар 219
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км

Сму Компани


 • Адреса: Цветан Димов 1
 • Место: Тетово

Флорида


 • Адреса: Дервиш Цара 28
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Хак 15-96


 • Адреса: Илинденска 115
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Ало-такси


 • Адреса: ул.4 бр.28
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 02:00

Алфа 15-95


 • Адреса: Ѓорче Петров б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

Арслани


 • Адреса: Караџиќева б.б.
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Архи


 • Адреса: с.Горна Бањица
 • Место: Гостивар

Асови М&М


 • Адреса: Павлина Вељанова 26
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7496 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 02:00

Астор


 • Адреса: Партизанска 9
 • Место: Демир Капија
 • Оддалеченст: ≈7518 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 00:00

Ас 15-35


 • Адреса: 11-ти Октомври б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7552 км

Нема веќе долги чекања во УЈП и УИПР, граѓаните со само еден клик од својот дом ќе можат да ги следат нивните предмети во управите, соопшти Министерството за ...
сите 20 | | | веќе видена

Лабораторијата на ОКТА доби меѓународен сертификат кој претставува потврда за високото ниво на квалитет и прецизност со кое се вршат испитувањата на нафтените ...
сите 57 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи