Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Veles
 • Tetovo
 • Strumica
 • Negotino
 • Bitola
 • Kumanovo
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Swimming pools
 • Restaurants a - z
 • Hotels
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
 • Sport Centres, Facilities, Fields, Playgrounds & Courts
 • Beauty & Health Spas
 • Conference Facilities & Services
 • Apartments & Rooms - Hire (Rental)
 • Motels
 • Discoteques
 • Fish & Grill - Restaurants
 • Fisheries & Fish Farms
 • Cafes
 • Tennis Courts
 • Carnival Equipment, Supplies & Clothes - Retail
 • Toys - Manufacturers & Wholesale
 • Toy Stores
 • Resorts / Touristic Complex
 • Baby - Equipment, Products & Accessories
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Swimming pools


Hotel Dion


 • Address : Joska Jordanoski 1-a
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7476 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Idila


 • Address : Turisticka, naselba Ravna Reka
 • Place: Pehcevo
 • Distance: ≈7544 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Istatov


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Nov Dojran
 • Distance: ≈7560 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MarkatCategories:

swimming pools

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Markovi Kuli Trade (Markovi Kuli Trejd)


 • Address : Joska Jordanoski b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:30 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Montenegro Rivijera


 • Address : Akademik Penco Davcev 101 (Skopski Pat)
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7464 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

New Star


 • Address : ul.2 br.160, s.Vizbegovo
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Olympic Pool - Bitola (Olimpiski bazen - Bitola)


 • Address : Industriska b.b., Gradsko setaliste
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7482 км

Categories:

swimming pools

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Olympic Pool Centar (Olimpiski bazen Centar)


 • Address : bul.Koco Racin 33
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oreshani


 • Address : rr.5 nr.115 s.Oreshani
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Sun from 12:00 to 18:00

Categories:

swimming pools

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pool house (Pul haus)Categories:

swimming pools

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rasadnik


 • Address : Narodni Heroi b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

Categories:

swimming pools

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spa & Vila Sparadise


 • Address : 15-ti Korpus 41
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 22:00
 • Пауза: Mon - Sat from 13:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teferic


 • Address : Hristo Tatarcev 28/136
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 11:00 to 00:00 • Fri - Sat from 11:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Dojrana


 • Address : Partizanska 41
 • Place: Star Dojran
 • Distance: ≈7565 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Регулаторната комисија за енергетика денеска ќе ги објави новите цени на нафтените деривати кои ќе важат од полноќ. Минатата недела имаше намалување на ...
сите 46 | | | веќе видена

Истражувањето на „Евробарометар“, спроведено во периодот обележан со пандемијата Ковид-19, покажува дека Европејците се многу загрижени за економската ...
сите 111 | | | веќе видена

Годинава компанијата „Варус’ одбележува 30 години постоење на македонскиот и пазарот на југоисточна европа. Основана во 1990 година, „Варус“ е меѓу првите ...
сите 21 | | | веќе видена

Народната банка склучи договор за соработка со Европската централна банка (ЕЦБ) во сферата на заштитата на банкнотите во евра од фалсификување. Со ова, велат ...
сите 33 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel