Swan


 • Address : s.Dobroste
 • Place: Tetovo


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  7 days a week

  Pingvin


  • Address : Sv.Kiril I Metodij 13 (M.H.Jasmin)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 22:00 • Sun from 10:00 to 22:00

  Дејноста на работење се состои во суво и водено перење и пеглање на сите видови текстил, свила и кожа, боење на текстил, како и шнајдерски работи.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579164543_55.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingCards acceptedDeliveryDisabled access

  5asec Macedonia


  • Address : Vasil Gorgov 16
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00 • Sat - Sun from 10:00 to 20:00

  5àSec is one of the leading companies in the dry cleaning industry. 5àSec provides the highest quality services, establishing sustainable development and respecting the environment.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1622026186_36.jpg?t=true&w=300&h=300

  Clean Dom


  • Address : Dimo Hadzi Dimov 21
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км

  Генерално чистење на деловен и станбен простор

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1615891419_9.png?t=true&w=300&h=300

  Maкедонија е земја со одлична деловна клима каде компаниите имаат можност за долгорочно планирање и развој на инвестициите, е заклучокот од состанокот на ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Инфлацијата е во рамките на планираното. Просечната стапка на инфлација е стабилна во првите осум месеци и е 2,7%, во одредени месеци е нешто повисока, во ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Градежната компанија „Бетон“ ќе го исчисти долгот кој кон компанијата го имаат Фондацијата Св. Цар Константин и Македонската православна црква (МПЦ ОА) и ќе го ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel