Sts. Peter and Paul (Sv. Petar i Pavle)


  • Address : Aleksandar Makedonski 58 (Marsal Tito)
  • Place: Kicevo
  • Distance: ≈7424 км

  • Telephone 2: +389 78 446289
  • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Со цел гарантирање на безбедни услови за престој и користење на услуги во угостителските објекти, хотелите, мотелите, автокамповите Сојузот на стопански комори ...
сите 124 | | | веќе видена

Олеснувањето и укинувањето на рестрикциите ќе донесат заживување на економската дејност во сите гранки, но рано e да кажеме дека проблемите се решени, оценува ...
сите 5 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel