Svestar Nikola kom


  • Address : Marjan Bozhinovski (Dalmatinska) 19
  • Place: Bitola
  • Distance: ≈10769 км

  • Telephone 2: +389 47 234771
  • Working Hours: Mon , Wed - Thu from 08:00 to 19:00
    Tue , Fri from 08:00 to 17:00
    Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

- За 25 месеци приклучени се нови 578,26 MW енергетски капацитети од обновливи извори кои произведуваат електрична енергија што е доволна за просечна ...
сите 18 | | | веќе видена

Поради големиот број пристигнати апликации, Министерството за економија донесе одлука, заклучно со крајот на денешниот ден, 16.2.2024 година, до 15.30 часот, ...
сите 20 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Тојота неодамна повлече околу 280.000 возила во САД, поради проблем со менувачот што веројатно може да го зголеми ризикот од ...
сите 12 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Уште една голема заработка од Nvidia ја разгоре манијата за вештачка интелигенција на Вол Стрит, со што технолошките акции вчера ...
сите 46 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel