Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Manastir
 • Strumicë
 • Strugë
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Veles
 • Prilep
 • Kavadar
 • Gostivar
 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Suvenire
 • Gift-shop
 • Aparate për amvisëri - dyqane
 • Qelq - produkte prej qelqi dhe tregti
 • Punë dore
 • Porcelan - Prodhim Dhe Tregti
 • Materiale Dekorative
 • Gastronomi - Pajisje
 • Gravura Dhe Gravim
 • Pajisje Shtëpiake
 • Lule Dhe Lulishte
 • Dasma - Lule Dhe Dekorime Të Tjera
 • Stoli - Prodhim Dhe Tregti
 • Plastikë - Produkte Plastike
 • Bizhuteri
 • Etno Shitore
 • Trofe, Medalje Dhe Rozeta
 • Reklama - Materiale
 • Vula Dhe Shtembil
 • Ikona
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Suvenire

Srma design studio


 • Adresa: Nikolla Teslla 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

suvenire, punë dore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Pirografie


 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

punë dore, suvenire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Suveniri Markovski


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 24-2/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Suvenirnica


 • Adresa: Nikolla Karev 62
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7879 км

Kategoritë:

suvenire, etno shitore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Thesar kulturor (Kulturna riznica)


 • Adresa: Petar Drapshin 7-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tigrovo oko


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 103
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trend Ohër


 • Adresa: Bul.Turistiçka 32
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veljanovski Dimko


 • Adresa: Kërstin Çollakovski 71
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7910 км

Kategoritë:

suvenire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vesna


 • Adresa: Leninova 15
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vevas Vin


 • Adresa: Kapetan Kirço Dimitriov 8-a
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

Kategoritë:

suvenire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vicko


 • Adresa: 11 Tetori 6/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vicko


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 53
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xheki


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 71
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhago


 • Adresa: Revolucioni Popullor 14
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zifi komerc


 • Adresa: Tregu i qytetit p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zifi-om komerc


 • Adresa: JNA p.n.
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ZingiberKategoritë:

suvenire, drugdhendje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zizi top


 • Adresa: Car Samoill 18
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска е вклучена во иницијативата на водечкиот глобален информативен сервис за централно банкарство и ...
сите 12 | | | веќе видена

За првпат едно претпријатие во Германија спроведе берба на канабис. Во наредните години, тони канабис за медицинска намена, треба да се одгледуваат во земјата- ...
сите 34 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj