Super sat oprema

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Jane Sandanski 82 lok 2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Lokacioni: QT Kapishtec

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00
    Sh nga 10:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1567506702_99.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Продажба, професионална монтажа и сервис на сателитска и Тв опрема.Овластени дистрибутери и за Тотал ТВ.
më shumë
Retail Price - VAT Included:4.070 MKD

Satellite receiver Optikum 4000TSCX

Retail Price - VAT Included:1.425 MKD

Motors for satellite dish Wission M ...

Retail Price - VAT Included:550 MKD

TV Antenna

Retail Price - VAT Included:15.990 MKD

Satellite receiver DM-800HD

Retail Price - VAT Included:4.920 MKD

Satellite receiver DM-500s

Retail Price - VAT Included:6.300 MKD

Satellite receiver GM Wizard HD

Retail Price - VAT Included:18 MKD

Coaxial cable RG6

Retail Price - VAT Included:7.000 MKD

Satellite receiver GM 9060 HD

Retail Price - VAT Included:1.550 MKD

Satellite Dish Antena 85 FIX ECO

Retail Price - VAT Included:5.500 MKD

Satellite receiver GM Wizard HD Cla ...


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj