Sulejman medika  • Telephone 2: +389 71 741341
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 12:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582034276_35.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Сулејман Медика
Физикалните терапевти ги учат пациентите како да ја спречуваат или подобруваат нивната состојба, така што ќе постигнат долгорочни здравствени придобивки. Физикалниот терапевт ќе ја испита секоја индивидуа и развива план, користејќи техники на третман за да ја промовира можноста за движење, намалување на болката, враќање на функцијата и спречување на инвалидитет
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel