Сулејман медика


  • Адреса: Букурешка 5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Локација: Тафталиџе

  • Телефон 2: 071 741341
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 12:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582034276_35.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Сулејман Медика
Физикалните терапевти ги учат пациентите како да ја спречуваат или подобруваат нивната состојба, така што ќе постигнат долгорочни здравствени придобивки. Физикалниот терапевт ќе ја испита секоја индивидуа и развива план, користејќи техники на третман за да ја промовира можноста за движење, намалување на болката, враќање на функцијата и спречување на инвалидитет
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи