Studio Ada


  • Adresa: Zllatko Shnajder 6-a/1-12
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 075 206004
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1461057257_38.png?t=true&w=300&h=300


Studio Ada ësht ë e themeluar n ë vitin 1992, e deri m ë sot ekziston me sukses dhe kënaq të gjitha nevojat administrative të klientëve.

- Kontabilitet
- Financa
- Drejtësi
- Konsallting Financiar
- Konsallting Juridik
- BESUESHMËRI DHE SIGURI është MOTOJA ynë

Përshkrim i shkurtër i shërbimeve tona

Shërbime komplete kontabiliteti:

- Konsallting financiar dhe juridik
- Komunikim dhe kontakt me të gjitha Institucionet Shtetërore dhe bankat

Dorëzoni dokumentet dhe specifikoni kërkesat tuaja të posatshme, çdo gjë tjetër ju siguron ekipi professional prej 5 anëtarësh me përvojë shumëvjeçare.

Bleni cilësi , ndërsa me komunikim të menjëhershëm me mardhënie pozitive dhe relaksuese të ekipit tone, ndjeni diturinë dhe profesionalitetin.

KENI BIZNES TË SUKSESSHËM – PËRFITONI ME PËRMBAJTJE PROFESIONALE.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj