Studio 2000

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Mirçe Orovçanec 21
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572877944_01.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ние сме специјализирани за организирање дизајн, ентериер и екстериер, консултантски услуги и градење услуги за приватни и јавни инвеститори. Создавање материјали за распоред во AutoCAD и 3D StudioMax. Создавање на проценети трошоци за специфични проекти за презентации до изведувачите. Спроведување на дизајниран проект, надзор и одговорност за време на извршувањето на работата. Анализа на проценка на потребите, подготовка на тендерска документација, подготовка на техничка документација, комплетен дизајн на градежни работи и финален извештај.

Ние се стремиме да создадеме функционални простори со форми и финиш кои најдобро го изразуваат визијата и аспирациите на нашите клиенти.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj