Strima Export

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573114198_78.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Me një histori të gjatë dhe krenare në industrinë e frutave dhe perimeve, ne gjithmonë u kemi siguruar klientëve tanë fruta dhe perime të freskëta me cilësi më të lartë. Ne sigurohemi që produktet tona të qëndrojnë të freskëta, aromatike dhe me cilësi të klasit të parë kur të dërgohen tek klientët tanë.

Strima Eksport është një kompani që merret me blerjen, importin dhe eksportin e frutave dhe perimeve të freskëta. Ne kryejmë blerjen e frutave dhe perimeve me shumicë dhe pakicë.

Kujdesi ynë për frutat dhe perimet është gjithmonë në vend të parë, kështu që ne vazhdimisht investojmë dhe ndërtohemi si markë në biznesin tonë. Ne kemi një magazinë që ka një komorë me teknologjinë më bashkëkohore sipas standardeve botërore për ruajtjen e frutave dhe perimeve.

Ne kemi parkun tonë të automjeteve dhe kryejmë shpërndarje me shumicë të frutave dhe perimeve brenda dhe jashtë Maqedonisë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj